Rozwój = Wiedza + Edukacja

Projektowanie i zlecanie badań rynku pracy sektora telekomunikacja i cyberbezpieczeństwo

Identyfikacja potrzeb tworzenia sektorowych ram kwalifikacji

Rekomendowanie rozwiązań oraz zmian legislacyjnych w obszarze edukacji

Współpraca w zakresie porozumień edukacyjnych

previous arrow
next arrow
Slider

W tym roku główne obchody Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego zaplanowaliśmy na 11 maja. Konferencja i Wielka Gala odbędą się tego dnia w Centrum Nauki Kopernik. W trakcie obecnej edycji, podobnie jak rok wcześniej, dyskutować będziemy o najnowszych trendach technologicznych, kształtujących nadchodzącą rzeczywistość. Naszym rozważaniom przyświecać będzie hasło „Polska w technosferze przyszłości”.

Zapraszamy już teraz wszystkich na konferencję zatytułowaną „Przełomowe technologie teleinformatyczne”. Przedstawimy na niej główne tematy istotne dla rozwoju gospodarczego: wyzwania inżynierii oprogramowania dla wsparcia najważniejszych trendów technologicznych, kryptografię kwantowącyberbezpieczeństwo w usługach chmurowych oraz Internet rzeczy i sieci 5G w standardach Open RAN Obrady toczyć się będą  w godz. 9:30-14:30. Formularz rejestracyjny jest dostępny pod adresem: https://sdsi.pl/konferencja/#rejestracja.

Zaplanowana wieczorem Wielka Gala będzie tradycyjnie okazją do spotkania w gronie przedstawicieli organizacji pozarządowych, administracji i biznesu. Podczas uroczystości ogłosimy także laureatów dwóch konkursów edukacyjnych organizowanych przez PTI – „Geniallnych Miejsc” i „GEEK”.

Zapraszamy do śledzenia strony obchodów: https://sdsi.pl/.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!

Lider projektu:


Partner projektu:

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji

Projekt nr UDA-POWR.02.12.00-00-SR03/18 jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020