Rozwój = Wiedza + Edukacja

Projektowanie i zlecanie badań rynku pracy sektora telekomunikacja i cyberbezpieczeństwo

Identyfikacja potrzeb tworzenia sektorowych ram kwalifikacji

Rekomendowanie rozwiązań oraz zmian legislacyjnych w obszarze edukacji

Współpraca w zakresie porozumień edukacyjnych

previous arrow
next arrow
Slider

Członkowie Rady

Chomicki

Tomasz

mgr inż. Tomasz Chomicki, senior business development manager dyrektor ds. rozwoju biznesu w Samsung Electronics Polska sp. z o.o.

Dębski

Bogusław

mgr ekonomii Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu (1999). Od blisko 20 lat związany z rynkiem telekomunikacyjnym.

Dzwonkowski

Adam

Microsoft Technology Center Director, Przewodniczący PolishCloud Academy W Microsoft odpowiada za Microsoft Technology Center, w którym realizowane są innowacyjne projekty wspólnie z kluczowymi klientami i partnerami Microsoft oraz jest liderem zespołu architektów rozwiązań chmurowych. .

Falkiewicz

Jacek

dr inż. Jacek Falkiewicz Ekspert z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży ICT. Ukończył Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, na którym uzyskał również stopień naukowy doktora nauk technicznych w dyscyplinie telekomunikacja.

Jakubowski

Piotr

Posiada ponad 11 lat doświadczenia zawodowego w branży technologicznej oraz doradztwa personalnego (gdzie realizował projekty dla sektora IT, SSC oraz konsultingu).

Kiedrowicz

Maciej

dr hab. inż. Maciej Kiedrowicz, adiunkt na Wydziale Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej (od 2000 roku). Obecnie pełni funkcję prodziekana ds. rozwoju i współpracy.

Kolasiński

Marcin

Marcin Przemysław Kolasiński – mgr inż., Politechnika Gdańska 2001, kierownik w Intel Technology Poland w zespole tworzącym i promującym technologie wspierające bezpieczeństwo komputerowe – m.in. Intel® Software Guard Extension (Intel® SGX).

Konarski

Xavery

Adwokat, Starszy Partner, Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy. Ekspert prawny z ponad 20-letnim doświadczeniem w nowych technologiach. Starszy partner i współzałożyciel kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy. W Kancelarii nadzoruje prace zespołów Technologie Media Telekomunikacji.

Krawiec

Piotr

dr inż., stopień doktora w dziedzinie Telekomunikacja uzyskał na Politechnice Warszawskiej (2010). Od 2010 roku zatrudniony w Instytucie Łączności – Państwowym Instytucie Badawczym (IŁ-PIB), gdzie obecnie pełni funkcję kierownika zakładu, jak również Kierownika Technicznego w Laboratorium Oceny Bezpieczeństwa IŁ-PIB.

Maciejczak

Wojciech

Dyrektor Bezpieczeństwa Regulacyjnego Orange. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, Wydział Zarządzania i Marketingu, specjalność informatyka i ekonometria. Od 15 lat związany z tematyką zadań na rzecz obronności i bezpieczeństwa państwa realizowanych przez operatora Telekomunikacja Polska S.A. obecnie Orange Polska S.A. przechodził kolejne szczeble w organizacji.

Mednis

Arwid

Arwid Mednis – doktor nauk prawnych (stopień nadany na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w 2005 roku), adiunkt w Zakładzie Nauki Administracji na WPiA UW, radca prawny zrzeszony w OIRP Warszawa, wspólnik w kancelarii Kobylańska Lewoszewski Mednis sp. j. Arwid Mednis specjalizuje się w prawie ochrony danych osobowych, cyberbezpieczeństwie oraz prawie łączności elektronicznej.

Michałek

Radosław

Radosław Hubert Michałek, mgr inż. Dyrektor Biura Informatyki w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej, Urzędnik Służby Cywilnej

Ostrowska

Beata

Absolwentka matematyki stosowanej (specjalizacja informatyka) na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej (PŁ), ekonomii na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym i zarządzania (Executive MBA) na Uniwersytecie Łódzkim, studiów doktoranckich w zakresie informatyki na PŁ. Asystent w Instytucie Informatyki Wydziału FTiMS PŁ (1990-2004).

Paluszyński

Wiesław

Członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego od 1993 roku, od 2005 do 2011 roku Wiceprezes PTI, od 2011 do 2014, od 2018 Przewodniczący GKR PTI, od 2020 roku Prezes PTI. W latach 1994 do 1997 członek Rady Informatyzacji przy Prezesie Rady Ministrów, a w kadencji 2010 do 2011 członek Rady Informatyzacji przy MSWiA.

Pazgrat

Jarosław

Jarosław Pazgrat, Doradca Zarządu IT Wares. Jarosław Pazgrat posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży ICT. Swoją karierę rozpoczynał jako oficer Wojska Polskiego odpowiedzialny za system łączności dla potrzeb 2 Korpusu Obrony Powietrznej. Od 2007 roku związany z rynkiem cywilnym.

Rogalski

Maciej

Rogalski Maciej – prof. dr hab. nauk prawnych, profesor Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Ukończył aplikację sędziowską i radcowską. Stypendysta Kongresu USA, Georgetown University w Waszyngtonie. Wykonuje zawód radcy prawnego. Partner w kancelarii Rogalski i Wspólnicy.

Smugowski

Sławomir

Wykładowca akademicki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wiceprezes zarządu Oddziału Górnośląskiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Konsultant, trener, audytor. Od wielu lat koncentruje się na zagadnieniach związanych z zastosowaniem nowych technologii w nauczaniu dla różnego typu odbiorcy

Szpor

Grażyna

Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Kierownik Katedry Prawa Informatycznego, profesor na Wydziale Finansów i Ubezpieczeń Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Doktor habilitowany nauk prawnych, doktor nauk humanistycznych w zakresie historii, autorka ok. 150 publikacji naukowych.

Żmudziński

Janusz

Architekt rozwiązań bezpieczeństwa IT w wiodących polskich firmach informatycznych. Od wielu lat zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań związanymi z bezpieczeństwem informacji. Posiadane certyfikaty: CISA, CISM, CRISC, CISSP, CEH, Prince2 Practitioner, TOGAF. Członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego, ISACA, Association of Enterprise Architects

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!

Lider projektu:


Partner projektu:

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji

Projekt nr UDA-POWR.02.12.00-00-SR03/18 jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020