Rozwój = Wiedza + Edukacja

Projektowanie i zlecanie badań rynku pracy sektora telekomunikacja i cyberbezpieczeństwo

Identyfikacja potrzeb tworzenia sektorowych ram kwalifikacji

Rekomendowanie rozwiązań oraz zmian legislacyjnych w obszarze edukacji

Współpraca w zakresie porozumień edukacyjnych

previous arrow
next arrow
Slider

Zapraszamy Państwa do udziału w tegorocznej edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego, którego Sektorowa Rada ds. Kompetencji Telekomunikacja i Cyberbezpieczeństwo jest partnerem merytorycznym. 24-26 kwietnia br. spotkamy się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, aby wspólnie rozmawiać o przyszłości polskiej i europejskiej gospodarki. 

Będą to trzy dni wypełnione dyskusjami na najbardziej aktualne tematy, którymi żyją Polska, Europa i świat. Od wojny w Ukrainie i jej globalnych skutków po kwestie bezpieczeństwa energetycznego, od digitalizacji i cyfrowej rewolucji, aż po zieloną transformację gospodarki. Uznane autorytety, decyzyjni politycy, menedżerowie dużych firm, przedsiębiorcy, eksperci, naukowcy, młodzi aktywiści, ludzie mediów.

Głównymi nurtami tegorocznej odsłony wydarzenia będą: geopolityka, gospodarka oraz bezpieczeństwo; sytuacja w Ukrainie w kontekście jej wsparcia i odbudowy; zielona gospodarka, transformacja sektora energii; a także technologie, innowacje i digitalizacja. Wyróżnione obszary zainspirują ponad 160 debat, którym będą towarzyszyły gale, finały konkursów i bankiety.

Polecamy Państwa szczególnej uwadze wystąpienie 

24 kwietnia 2023 r. | 16.30-18.00 | Sala konferencyjna 24

Cyberzagrożenia i cyberbezpieczeństwo – Wiesław Paluszyński, przewodniczący, Sektorowa Rada ds. Kompetencji Telekomunikacja i Cyberbezpieczeństwo, członek, Sektorowa Rada ds. Kompetencji – Informatyka, prezes, Polskie Towarzystwo Informatyczne.

 

https://www.eecpoland.eu/2023/pl/panel/5862.html

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!

Lider projektu:


Partner projektu:

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji

Projekt nr UDA-POWR.02.12.00-00-SR03/18 jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020