Rozwój = Wiedza + Edukacja

Projektowanie i zlecanie badań rynku pracy sektora telekomunikacja i cyberbezpieczeństwo

Identyfikacja potrzeb tworzenia sektorowych ram kwalifikacji

Rekomendowanie rozwiązań oraz zmian legislacyjnych w obszarze edukacji

Współpraca w zakresie porozumień edukacyjnych

previous arrow
next arrow
Slider

Łódź stała się epicentrum innowacji! 26 marca 2024 r., w Hi Piotrkowska, Łódź zamieniła się w wibrujące serce technologii podczas Forum Cyberbezpieczeństwa i Sztucznej Inteligencji. Spotkanie zgromadziło luminarzy branży, którzy zagłębiali się w najgorętsze tematy cyberbezpieczeństwa i AI. Współtworzone z topowymi ekspertami i instytucjami, jak Sektorowe Rady ds. Kompetencji Informatyka, Sektorowa Rada ds. Kompetecji Telekomunikacja i Cyberbezpieczeństwo oraz PTI oddział Łódzki, forum stało się platformą do inspirujących dialogów i wymiany doświadczeń. Od roli AI w przyszłości po wyzwania w cyberbezpieczeństwie - prelegenci, w tym dr hab. inż. Andrzej Romanowski i dr hab. Jacek Kucharski, rozpalili dyskusje, które pobudzały do myślenia. Dzięki Kamilowi Porembińskiemu oraz Pawłowi Henigowi, forum nie tylko przekazało wiedzę, ale też zapewniło przestrzeń do networkingu i dzielenia się insightami.
Dziękujemy wszystkim prelegentom, partnerom tj.: PKO Bank Polski , Master Management Group, Hi Piotrkowska oraz Delia Cosmetics.
Dziękujemy uczestnikom, za stworzenie tej niezapomnianej atmosfery pełnej wiedzy i inspiracji! Oczekujemy na kolejne spotkania pełne innowacji i przełomowych idei.

źródło: Łódzka Izba Przemysłowo Handlowa (link do artykułu w serwisie LinkedIn)

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!

Lider projektu:


Partner projektu:

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji

Projekt nr UDA-POWR.02.12.00-00-SR03/18 jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020